SINAN BÜYÜYOR

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

30 Kasım 2009 Pazartesi

GÜNCEL FOTOĞRAFLARIMIZ

Unutmadan eklemek istediğim hastanemiz tarafından verilen doğum belgemizi ve doğum kimliğimizi scan ettik.


Sinan bebeğin annesi ile pek bir fotoğrafı olmadığı dikkatimi çekti ve hemen makineyi kaptığım gibi fotoğrafımızı çektirdik babamıza.

Anne 4 günlük uykusuzluk ile çocuk tüm açlığı ile makineye poz vermişler. Anne sütü çocuğa yetmediğinden mama ile takviye ediyoruz. Oğlumuzda 3. günde yenidoğan sarılığı çıktığından dolayı bol bol emzirmek gerekmekte; ayrıca aralarda mama takviyesi yapılması doktor tarafından söylendi. Biz de üzüle üzüle mama takviyesi mecbur yapmak zorundayız. Yarın ki doktor kontrolümüzde sarılık derecemizde kontrol edileceğinden bundan sonraki yeme sorunu tekrar doktor ile konuşulup karar verilecek.

Bu da anneanne ile poz verirken makineye ilk gülüşüm. ( Aslında bizim oğlan 3. gün gülmeye başladı ama biz bu gülüşleri fotoğraflayamadık. Babamız bu gülüş için çok uğraştı :)

Babası oğlunu o kadar çok sevdi ki bu sevgi işini biraz abarttı sanırıım. ( Çok korkutucu. Baba ile çocuğu yanlız bırakmamak lazım artık :))


Bu da Anne tarafından kuzenlerim ile ilk fotoğrafım. ( Ortadaki benim )VE BAYRAM ZİYARETÇİLERİMİZDEN KESİTLER

Kuzen Poyraz geldi ve bana bayram hediyesi bile getirdi. Teşekkür ederim kuzen.

Bu da aile erbabımız ( Soldan sağa:Anne, Babaanne, Anneanne, Sinan, Dede, Dede, Baba )


2 yorum:

tijenn dedi ki...

fotograflar ve yazılar gerçekten çok güzel..herşeyin sınanla ve daha güzel olması umuduyla ablacım kucak dolusu sevgiler küçücük sinanı yakısıklıyı kocaman opuyorum hoşçakalınn selamlar.. :)

ben ÖZGÜRüm dedi ki...

bu sinan bebek henüz çok yeni katılmış aranıza.sağlıkla büyüsün.yazıyı okurken bizim ilk günler yaşadığımız mama verme sıkıntılarını okuyunca benim sayfamda yazdıklarımı bir önereyim istedim.bu yolla 5 ay sadece anne sütü,son ay yoğurt ve meyve püresi takviyesiyle kurtardık paçayı.sorun hala devam ediyorsa bakmanızı öneririm.http://ozgurannenindunyasi.blogspot.com/2009/10/ilk-40-gunde-olas-zorluklar.html