SINAN BÜYÜYOR

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

20 Ocak 2010 Çarşamba

Artık geceler bitmiyor ama gündüzleri çabuk bitiyor. Sinan bebeğin uyku düzeni son haftalarda tam tersine döndü. Geceleri kolay uyutamıyoruz ama gündüzleri mışıl mışıl uyuyor beyimiz. Tabi bizim de tüm düzenimiz altüst oldu. İş başı ile birlikte artık zor günler başlayacak. Hissediyorum ve bu kadar yorgunluğun üstünden nasıl gelirim bilemiyorum.
     Aşağıda benim sinan'ı uyutma çabalarımın sonuç vermemesi ile baygınlık geçirmem ve babamızın bizi fotoğrafladığı kareler bulunmakta.Hani çaresizken en iyi fikirler çıkar ya ( en azından bende öyle ) işte bu da babamızın bulduğu ve işe yarayan bir çözüm. Sinan gürültüye ve müziğe bayılan bir çocuk olduğu için bari dedik yanımızda uyusun ama nerede.
İŞTE BURADA :)

Sinan ayrıca bizimle artık iletişim kurmaya başladı. Konuşurken kendi fikirlerini söylemeye ve konuşmalara katılmaya başladı. Henüz biz onu anlamıyoruz ama agu agu agu sesleri ile çok şey anlatmaya çalıştığını anlıyoruz.

1 yorum:

Gül dedi ki...

canim yavas yavasa tracy hogg un onerilerini denemeye basla istersen. belki zaten okuyorsundur bile.. Yardımcı olacagndan eminim.
hem bebegi, hem de anneyi mutlu eden bir yontemi var. uykusuzluk cok zor bir sey. ne kadar dayanabilri ki insan? Kendine cok iyi bak.. sevgiler,