SINAN BÜYÜYOR

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

9 Ocak 2010 Cumartesi

SİNAN'DAN UYKU HİKAYESİ

06.01.2010 saat 5:40
07.01.2010 saat 4:.30
08.01.2010 saat 3:50
09.01.2010 saat 4:10

Uykusuzluk, bitkinlik, stres, moral bozukluğu ve kan çanağı gözler. Hep bahsedilen çocuklu ailelerin uyku problemi bende de özellikle 1 haftadır başladı.
Gece saat 01:00
Sinan'ı uyutmaya ve gece uykusu yaratmaya çalışan ben Sinan'ı beşiğine koydum. Önce dede geldi. Hoppala, hoppala sinan ı sevdi ve uyumaya gitti. Sonra baba geldi ve hoppala oğluna öpücük kondurdu ve yatağına girdi. En son anneanne geldi ve etrafı kontrol etti, biraz uyutmaya çalıştı ama yıldı; gitti ve yattı.
Gece saat 01:30
Sinan beşiğinde demir parmaklık gibi benimsediği ve hoşnut olmadığı yatakta biir o yana biir bu yana savruldu. Anne sinan'ı uyuması için hapis hayatındaki yerinde bir o yana sallar, bir bu yana. Sinan etrafta hayat aramaktadır. ama sadece gece lambasından ibarettir ev. Bir ses arar ama sadece beşik gıcırtısı vardır. Son şans belki diye anneyi arar gözleri ama annesi beşiğin köşesine gizlenmiş ve tek gözü görünecek şekilde Sinan'ı izlemektedir.
Artık uyku vaktinin geldiğinn farkına varmıştı.

Ve gözler yava yavaş kaymaya başladı......................................................Ve uyku.................

Ama saat 4:10 olmuştu. Sinan'ın annesi de bitmiş ve tükenmiş şekilde mutfağa gitti. Hoşafıından içti ve bir sonraki hikayeye kadar uyumak için kocasının yanına yattı.


Tanrım; Annelere sabır, bebişlere bol bol uyku ve huzur ver.

AMİN :)

Hiç yorum yok: