SINAN BÜYÜYOR

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

22 Eylül 2011 Perşembe

104 İMZA, BİR ADIM, GÜZEL BİR YARIN.


Hayatımızdaki bence ön önemli adımlardan birini attık; bir yaşam, bir gelecek satın alma isteğimiz kabarınca gittik bir sürü imzalar atarak, büyükçe bir borca girdik. Sonra da gittik ve bu kadar borcun ardından iyice karnımızı doyurup, keyif yaptık :)


Sinan bey; pek annesinin hevesinin olmamasına rağmen bence montessori çalışmalarını kendi kafasına göre yapmaya başladı. Bizde bilinçli olarak olmasa da kendimize göre çalışmalar yapıyoruz :) Bu sticker'ların hepsini babası ile birlikte salonun ortasındaki dolaba, güzelce yapıştırdılar. Babası sticker 'ı söktü, sinan dolaba yapıştırdı ve bu görüntü oluştu. Salonun ortasında pek şık durmasa da bir süre daha gösterime açmak adına sökmemeye karar verdim :)


15.09.2011 tarihini uzun zamandır bekliyorduk. Çünkü babamız koyu bir Rafet El Roman hayranıdır. Bu nedenle uzun zamandır İstanbul'da konser vermeyen ilah için uzun zaman önce biletlerimi ayarlamıştık. Ama o gece hem bir trafik, hem serin hava hüsranına uğrayarak konseri yarıda bırakıp çıkmak zorunda kalmıştık. Aslında ben açıkcası bekleme taraftarıydım ama arkadaşlarımın gözünde '' hımm, bu nasıl anne ya '' imajını almak istemediğimden kalktık. Aslında Sinan'da çok ama gereğinden çok uslu durmuştu ve ama kıyamadık işte :) Soğuk hakikaten keskindi.


Bizimki biz konseri izlerken bir taraftan Sinan'ı sarıp sarmalarken o da kağıt cola kabını kemirip durdu.

Bu da bizim bakımımızı yapan anneannemizin ( anneanne gibidir kendisi ) evindeki yaramazlıklarımız. evdeki bilgisayarın klavyesi oyuncağımız oldu da :)

Şimdi de babası ile top cambazlıklarının videosu aşağıdaki görüntüde izleyebilirsiniz. İyi seyirler...Bu video da babası ile Sinan'ın oyun videosu. Olmasa olmazlardan.


Hiç yorum yok: