SINAN BÜYÜYOR

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

19 Aralık 2011 Pazartesi

İZLEDİK BEA SONUNDA :)

Zaten çok sık olmuyor, diğerleri gibi. Bari olmuşken kaçırmamak lazım diyoruz. Seviyoruz, ee bari canlı dinleyelim, heyecanlanıyoruz diyoruz; hopp hava soğuk, çocuk üşür diyerek sonunda bir kaç parçasının dinleyerek kalkıyoruz konserden.

Evet, Rafet El Roman konseri çok sık olan bir konser değil. Olmuşken kaçırmamalıyız diyoruz, geçen sefer Kuruçeşme Arena'da idik. Hava soğuk olmuştu ve doya doya dinleyemedik. Bu sefer ise Bostancı Kültür Merkezi kapalı olduğundan şimdi rahat rahat dinleriz dedik vee ohhh.

İstanbul ya burası, mutlaka bir yerden bir yere en az 3 saat tutmalı ya gidiş. Bizde saat 21:00 de olan konser için 18:00 çıktık yola. Allahtan yolluklar almışız da açıkan, susayan bir çocukla 3 saatlik trafikte nasıl geçer zaman çok problemini yaşamadık. Sinan 1 saat sonra uyudu ve konser alanına ulaşınca da tarafımızdan kaldırıldı.

Bu kadar efendi olunur mu kardeşim? Bizimle yavrucağım oturdu ve konserini izledi. Yemeğini yedi, çevre tarafından göz mıncıklamasına uğradı, mısırını yedi. Ohhh, canımıza değsin, güzel bir konserdi. Dinledik Rafet i ve Yusuf Güney i dinlemeden saat 23:30 da kalktık konserden.

Hiç yorum yok: